اینجا هستید :
خانه آموزش های طراحی وبسایت اهداف کلی از راه اندازی سایت

اهداف کلی از راه اندازی سایت

سلام و درود با سلام خدمت شما دوستان علاقمند به طراحی و برنامه نویسی با برنامه های کدنویس روز دنیا…
خدمت شما رسیدم تا بتونم هر تجربه و اطلاعاتی در زمینه یادگیری ساده و البته اصولی دنیای برنامه نویسی دارم رو با شما عزیزان به اشتراک بزارم..

در این زمینه هم سعی میکنم هر اطلاعات بروز و مهمی دارم و میبینم رو برای شما دوستان در YouCode  قرار بدم.

اساس نامگذاری : اساس نام گذاری این سایت هم براساس این هست که خود شما سروران بتونید با هر علم و دانشی که در این زمینه دارید کدنویسی انجام بدید و در این زمینه برای خوتون صاحب سبک بشید.

اهداف کلی : اهداف کلی از راه اندازی سایت کدنویسی به زبان ساده : بیان مفاهیم و قوانین انواع رایج زبانهای برنامه نویسی و ایجاد انگیزه در کاربران برای حرکتی رو به جلو برای پیشرفت و گسترش این مقوله در کشور عزیزمان ایران می باشد. جایی که مطالبی ارائه شود و علاقمندان بتوانند با پیگیری مطالب به تواناییهای لازم رسیده و با بیان مشکلات پیش روی خود در صدد رفع آنها بر بیایند و علم خودشون را در اختیار دیگران قرار داده و از دانش دیگران نیز استفاده نمایند.

سعی بر این نیست که کدهای آماده ای به کاربران ارائه شود که با کپی کردن آنها فقط مصرف کننده باشند بلکه اصول، راهکارها و قواعد ارائه شده تا دید برنامه نویسی کاربران تقویت گردد.

امید است که بتوانیم به این مهم دست یابیم.. ( دوست شما کاربران عزیز ایرانی : حسن بهرمندپور)

منبع :  سایت کدنویسی به زبان ساده

بر چسب ها

درباره نویسنده

مدیریت علاقه دارم در زمینه آموزش های مباحث کامپیوتری و نرم افزاری هر دانش و تجربه ای دارم با کاربران عزیز به اشتراک بزارم... ♥
منتظر نظرات خوب شما هستیم!

4 دیدگاه

    • سلام , مهمان