اینجا هستید :
خانه سیستم های مدیریت محتوا آموزش وردپرس افزونه های وردپرس دانلود افزونه افزودن استایل شخصی به مطالب وردپرس

دانلود افزونه افزودن استایل شخصی به مطالب وردپرس

دانلود افزونه افزودن استایل شخصی به مطالب وردپرس

اکثر اوقات وقتی قالب وردپرس را تهیه می کنیم و نصب می کنیم در بعضی از بخش ها استایل شخصی مورد دلخواه خودمان رو می خواهیم جایگزین کدهای استایل فایل Style قالب وردپرس کنیم.

حال در بعضی اوقات بخشی در تنظیمات کنترل پنل قالب برای افزودن استایل شخصی به قالب وردپرس ما وجود دارد که می توانیم در آن بخش قرار دهیم. ولی وقتی چنین بخشی وجود نداشته باشه چکار باید کرد؟ در ادامه این مطلب می خواهیم دانلود و آموزش افزونه ی افزودن استایل شخصی به قالب وردپرس را به شما بدهیم تا از آن برای اینکار استفاده کنید.

استفاده از یک استایل معین برای قالب، سبب اجرای آن در تمامی مطالب و بخش های سایت می شود که ممکن است کاربرانی نیاز به استفاده از استایل دلخواه خود در وردپرس داشته باشند که در اینصورت دچار مشکل خواهند شد.

در این مطلب قصد معرفی افزونه وردپرس را داریم که توسط آن قادر به استفاده از استایل دلخواه در سایت وردپرسی خواهید بود و می توانید برای مطالب مورد نظر خود استایل اختصاصی تعیین کنید.

در ادامه با ما و آموزش استفاده از استایل دلخواه در مطالب وردپرس با افزونه wp add custom css همراه باشید.

استفاده از استایل شخصی در مطالب وردپرس

افزونه WP add custom css یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که به شما کاربران وردپرس قابلیت استفاده از استایل دلخواه خود برای مطالب خاص را می دهد که دیگر مشکلی با استایل دهی به مطالب خود نخواهید داشت.

برای استفاده از این افزونه ابتدا اقدام به نصب و فعال سازی آن از طریق بخش افزودن افزونه در پیشخوان و یا مخزن وردپرس نمایید. پس از نصب و فعال سازی آن بخشی به نام Add custom css در پیشخوان وردپرس اضافه می شود که می‌ توانید استایل اختصاصی خود را در آن وارد نمایید:

دانلود افزونه افزودن استایل شخصی به قالب وردپرس

در این بخش می توانید css و استایل مورد نظر خود را وارد کنید و از طریق بخش Available post types مشخص کنید که بر روی چه بخشی هایی از سایت فعال باشد.

جمع بندی : برخی از کاربران گاهی نیاز به استایل دلخواه پیدا می کنند که در این‌ مطلب اقدام به معرفی افزونه وردپرس نمودیم که توسط آن قادر به استایل دهی اختصاصی برای مطالب در سایت وردپرسی خود خواهید بود.

درباره نویسنده

مدیریت علاقه دارم در زمینه آموزش های مباحث کامپیوتری و نرم افزاری هر دانش و تجربه ای دارم با کاربران عزیز به اشتراک بزارم... ♥
منتظر نظرات خوب شما هستیم!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    • سلام , مهمان