اینجا هستید :
خانه آموزش های طراحی وبسایت آموزش سئو و بهینه سازی کاهش رتبه سایت ها از طرف گوگل بعلت تبلیغات زیاد

کاهش رتبه سایت ها از طرف گوگل بعلت تبلیغات زیاد

کاهش رتبه سایت ها از طرف گوگل بعلت تبلیغات زیاد

آیا وب‌سایت‌هایی با نمایش پنجره‌های تبلیغات بزرگ و پاپ آپ شما را نیز آزار می‌دهند؟ گوگل خبر خوشی برای کاربرانی دارد که در زمان وبگردی از سایت‌هایی با پاپ آپ‌های متعدد به ستوه آمده اند. کاهش رتبه سایت هایی که استفاده از این پاپ های متعدد را دارند از طرف گوگل تایید شده است.

گوگل اعلام کرده که در نتایج جستجوی خود، رتبه سایت هایی که از تبلیغات آزاردهنده و پاپ آپ‌ استفاده می‌کنند از سایر وب‌سایت‌ها پایین‌تر قرار خواهد گرفت.

غول جستجو امروز اعلام کرد که رتبه‌ی سایت‌هایی که تبلیغات آزار دهنده و پاپ آپ را برای کاربران نمایش می‌دهند، در نتیجه‌ی جستجو پایین‌تر از سایر وب‌سایت‌ها قرار خواهند گرفت.

کاهش رتبه سایت ها از طرف گوگل بعلت تبلیغات زیادالبته باید به این نکته اشاره کرد که این سیاست در نسخه‌ی موبایل وب‌سایت‌ها به کار گرفته شده و فقط در مواردی اعمال می‌شود که تبلیغات بخش بزرگ یا کل صفحه را اشغال کرده و در واقع کل محتوا را غیرقابل استفاده می‌کنند.

همچنین باید به وب‌سایت‌هایی اشاره کرد که سعی دارند تبلیغات را بخشی از محتوای اصلی نمایش دهند. برای مثال در برخی از موارد، تبلیغات دقیقا زیر تیتر اصلی قرار می‌گیرند تا این موضوع را در خوانندگان و کاربران القا کنند که تبلیغات بخشی از ساختار اصلی صفحه‌ای است که از آن بازدید می‌کنند.

البته این موضوع برای تمام پنجره‌ها صادق نیست، برای مثال از نظر گوگل بنرهایی که می‌توان آن‌ها را به راحتی بست در کنار تایید سن و سال کاربر و باکس‌های مخصوص لاگین از این قاعده مستثنی خواهند بود.

گوگل همچنین لیبل Mobile Friendly را در نتایج جستجو نمایش نمی‌دهد، چراکه براساس آمارهای ارائه شده توسط غول جستجو، قریب به ۸۵ درصد از وب‌سایت‌ها از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند.

باید دید که تغییرات و سیاست های جدید گوگل در کاهش رتبه سایت های اینچنینی چه تاثیری بر فعالیت تبلیغات آنلاین و طرز استفاده از آنها دارد.

درباره نویسنده

مدیریت علاقه دارم در زمینه آموزش های مباحث کامپیوتری و نرم افزاری هر دانش و تجربه ای دارم با کاربران عزیز به اشتراک بزارم... ♥
منتظر نظرات خوب شما هستیم!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    • سلام , مهمان