اینجا هستید :
خانه سیستم های مدیریت محتوا آموزش وردپرس کدهای هک وردپرس اصلاح محتوای ایمیل ارسالی به HTML در وردپرس

اصلاح محتوای ایمیل ارسالی به HTML در وردپرس

اصلاح محتوای ایمیل ارسالی به HTML در وردپرس

یکی از بخش هایی که می توانیم با کاربران سایت مان ارتباط برقرار کنیم. بخش ایمیل و ارسال ایمیل های متنوع و خبرنامه هست. محتوای ایمیل ارسال شده از سمت سایت وردپرسی معمولا به صورت Text هست و قوانین HTML برای زیباسازی محتوای ایمیل رعایت نشده است.

خب راه حل چیست و چگونه می توانید دستورات لازم در محتوای ایمیل های ارسالی را با زبان HTML آشنا کنیم و به آنها فرم و زیبایی لازم را بدهیم؟ در این مطلب می خواهیم با استفاده کدهای توابع و هک وردپرس شیوه ی اصلاح محتوای ایمیل های ارسالی از وردپرس را بیان کنیم. پس با کدنویسی به زبان ساده همراه باشید.

ایمیل های ارسالی وردپرس یکی از مواردی است که مدیران سایت ها برای آن اهمیت ویژه ای قائل می شود؛ زیرا ایمیل های اطلاع رسانی می توانند کمکی زیادی به مدیران سایت ها در زمینه سفارش های دریافت شده، محصولات ارائه شده، درخواست های ارسال شده و … می باشد.

مشاهده آنها از طریق ایمیل در هر جایی و مدت زمان بسیار کمتری نسبت به مشاهده آنها از طریق بخش مدیریت وردپرس می باشد؛ از طرفی ایمیل های ارسالی به کاربران نیز در زمینه مشاهده محصولات خریداری شده و دریافت اطلاعات آن، دریافت پشتیبانی و پاسخ مدیران سایت و … کمک می کند. همانطور که مطلع هستید ایمیل هایی که از طرف خود سیستم مدیریت محتوای وردپرس ارسال می شوند به صورت ساده و متنی می باشند و زیبایی خاصی نداشته و از کد پشتیبانی نمی کنند!

شاید شما نیز از آن دسته از مدیرانی باشید که می خواهید مانند بسیاری از مدیران سایت ها، ایمیل های با شکل و شمایل زیباتر و بهینه تری ارسال کنید تا توجه کاربران را جلب نمایید.

اصلاح محتوای ایمیل ارسالی به HTML در وردپرسدر این مطلب قصد معرفی آموزشی را داریم که توسط آن قادر به تغییر محتوای ایمیل های ارسالی وردپرس خواهید بود.

اصلاح محتوای ایمیل ارسالی به HTML

برای تغییر محتوای ایمیل های ارسالی وردپرس می توانید از طریق یک فیلتر و همچین قطعه کد کوتاهی اقدام کنید که در این مطلب خدمت شما ارائه خواهیم نمود. فیلتری که خدمت شما عرض کردیم فیلتر wp_mail_content_type می باشد که باید آن را به فایل توابع قالب وردپرس خود یا همان Function.php اضافه نمایید:

همچنین لازم است تکه کد زیر را نیز به قالب خود و همان فایل قبلی، یعنی فایل توابع قالب وردپرس ( Function.php ) اضافه نموده و نتیجه کار را مشاهده کنید:

جمع بندی : محتوای ایمیل های ارسالی در وردپرس به صورت متنی می باشد که تغییر محتوای ایمیل های ارسالی به HTML به شما در استفاده از ظاهر زیباتر و افزودن لوگو و اطلاعات دیگر سایت شما یاری می رساند.

درباره نویسنده

مدیریت علاقه دارم در زمینه آموزش های مباحث کامپیوتری و نرم افزاری هر دانش و تجربه ای دارم با کاربران عزیز به اشتراک بزارم... ♥
منتظر نظرات خوب شما هستیم!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    • سلام , مهمان