اینجا هستید :
خانه آموزش برنامه نویسی زبان های برنامه نویسی آموزش زبان PHP دانلود رایگان کتاب آموزش زبان PHP به زبان فارسی

دانلود رایگان کتاب آموزش زبان PHP به زبان فارسی

دانلود رایگان کتاب آموزش زبان PHP به زبان فارسی

زبان PHP به عنوان یکی از محبوبترین زبان های برنامه نویسی شناخته شده است به گونه ای که با مزیت هایی که برای برنامه نویسان دارد و آموزش زبان PHP راحتتر می باشد می توان به عنوان پر استفاده ترین زبان برنامه نویسی در طراحی صفحات وب در نظر گرفت.

پیشنهاد می کنیم ابتدا نگاه کاملی به مطلب معرفی زبان PHP و مزیت های آن در طراحی وبسایت بیندازید و پس از آن مطمئنا به دنبال شروع به کار با این زبان برنامه نویسی خواهید بود.

پس وقت را نباید تلف کرد شروع به آموزش زبان PHP کرد. در این مطلب برای شما کتاب آموزش زبان PHP به زبان فارسی را از جناب آقای رفوآ آماده کرده ایم. امیدواریم با کدنویسی به زبان ساده بتوانید آموزش این زبان برنامه نویسی کاربردی را شروع کنید.

پی‌ اچ‌ پی یک زبان برنامه‌ نویسی است که برای طراحی وب توسعه یافته‌ است، اما می‌توان از آن به عنوان یک زبان عمومی نیز استفاده‌ کرد. تا ژانویهٔ سال ۲۰۱۳ میلادی پی‌اچ‌پی بر روی ۲۴۴ میلیون وب‌گاه و ۲٫۱ میلیون سرور وب نصب شده‌است.

این زبان در سال ۱۹۹۵ میلادی توسط راسموس لِردورف ساخته‌ شد و در حال حاضر توسعهٔ آن بر عهدهٔ گروه پی‌اچ‌پی می‌باشد.در ابتدا پی‌ اچ‌ پی از عبارت صفحهٔ خانگی شخصی گرفته شده‌بود.

PHP: Hypertext Preprocessor به معنی پی‌ اچ‌ پی: پیش‌ پردازندهٔ ابرمتن می‌باشد.

معرفی کتاب آموزش زبان PHP

این کتاب دارای شامل ۶ بخش زیر می باشد که می توانید در آن با جزئیات کامل مطالعه کنید.

بخش اول : آموزش مقدماتی PHP

بخش دوم : آموزش مدیریت فرم (Form) در PHP

بخش سوم : آموزش دستورات پیشرفته PHP

بخش چهارم : آموزش پایگاه داده MySQL در PHP

بخش پنجم : آموزش کاربرد XML در PHP

بخش ششم : آموزش کاربرد Ajax در PHP

ان شاالله کتاب های کاملتر و کاربردی را در ادامه معرفی خواهیم کرد تا منبع خوبی برای آموزش کسانی باشه که می خواهند برنامه نویسی را اصولی فرا بگیرند.

دانلود کتاب : از طریق لینک زیر می توانید کتاب آموزش زبان PHP را دانلود کنید :

درباره نویسنده

مدیریت علاقه دارم در زمینه آموزش های مباحث کامپیوتری و نرم افزاری هر دانش و تجربه ای دارم با کاربران عزیز به اشتراک بزارم... ♥
منتظر نظرات خوب شما هستیم!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    • سلام , مهمان