بیوگرافی رضا پیشرو خواننده مشهور + عکس و زندگی شخصی

بیوگرافی رضا پیشرو خواننده مشهور + عکس و زندگی شخصی

نام: محمدرضا ناصری آزاد

نام هنری: رضا پیشگام

تاریخ تولد: ۱۳۶۶/۱۱/۱۲

ملیت: ایرانی

محل اقامت: ترکیه

همسرها: فرزانه پورمحمدی، ۱۳۸۵

اینستاگرام: pishrorezanaseri@

«۱٫۵ میلیون دنبال کننده»

همه چیز درباره رضا پیشرو خواننده

محمدرضا ناصری آزاد با نام هنری رضا پیشگام متولد ۱۲ بهمن ۱۳۶۶ در تهران می‌باشد. او دوران کودکی خودرا با طلاق پدر و مادر و پس ازآن با فوت پدرش گذرانده ودر سنین نوجوانی بـه علت درگیری با ناپدری اش خانه را ترک کرده اسـت. رضا پیشگام تا اول راهنمایی درس خوانده و پس ازآن تحصیلات را رها کرده اسـت. او دو برادر ناتنی بـه نام های‌ علی اوج و امید قدر دارد.

بیوگرافی رضا پیشرو خواننده مشهور + عکس و زندگی شخصی

همسر رضا پیشرو کیست؟

رضا پیشگام درسال ۱۳۸۵ با فرزانه پورمحمدی ازدواج کرده اسـت.

مهاجرت رضا پیشرو به ترکیه

او درسال ۱۳۹۷ پس از صدور حکم دستگیری از طرف دادگاه انقلاب اسلامی بـه‌صورت قاچاقی از مرز ایران بـه ترکیه فرار کرد و اکنون در آنجا سکونت دارد. برای کسب درآمد از سایت ۰۲۱ بت میتونید بازی و سرگرم بشید.

فعالیت های‌ هنری رضا پیشگام

رضا پیشگام فعالیت غیر رسمی خودرا با نام هنری رضا ۳pac درسال ۱۳۷۷ با نوشتن تکست رپ آغاز کرد. شروع خوانندگی حرفه ی او پس از آشنایی با سروش هیچ کس درسال ۱۳۷۸ می‌باشد.

همکاری پیشگام و هیچ کس

همکاری رضا پیشگام با گروه ۰۲۱ درسال ۱۳۸۴ باعث تحولی بزرگ در سبک کاری او شد و رضا لقب خودرا از ۳pac بـه پیشگام تغییر داد. رضا پیشگام با هنرمندان زیادی از جمله هیچ کس، تتلو، تهی، حصین، قسم، صادق، عرفان و … همکاری داشته اسـت.

ماجرای دستگیری رضا پیشرو

رضا پیشگام در ۲ اسفند ۱۳۹۶ دستگیر شد و پس از دوهفته در ۱۷ اسفند همان سال از زندان آزاد شد.

خروج رضا پیشرو از ایران

رضا پیشگام درسال ۱۳۹۷ پس از صدور حکم دستگیری از طرف دادگاه انقلاب اسلامی بـه‌صورت قاچاقی از مرز ایران بـه ترکیه فرار کرد.

همکاری با سلاطین رپ ایرانی

رضا پیشگام با خوانندگان برگ و نامی هم چون هیچ‌ کس و بهرام و دیگر خوانندگان قاف، تتلو، تهی، شاهین فلاکت، حصین، قسم، منوچهر والی ‌زاده، صادق، اوج، عرفان اشاره کرد. و پیشگام در طی یک گفت و گو اعلام کرد کـه در آینده اتفاق ‌هایی همراه با امینم رپر آمریکایی را رقم خواهد زد. از سایت حضرات بت هم شما دوستان میتونید به کسب درآمد بپردازید.

نظرات خوانندگان در مورد رضا پیشرو

آقای یاس در گفت و گو‌ی خود با MTV Iggy، پیشگام را بـه عنوان یکی از بهترین خوانندگان رپ ایران معرفی کرد و جناب هیچ کس، تک‌آهنگ ما با همیم از آثار پیشگام را یکی از بهترین آهنگ‌های‌ رپ پارسی می داند. همچنین سینا ساعی از گروه تیک تاک تک‌آهنگ‌های‌ دیوونه۲ و نیلوفر آبی را بـه عنوان آهنگ‌ های‌ مورد علاقه خود نام برده‌ اسـت. برای آموزش بازی انفجار از سایت معتبر و راهنمایی به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

نظر رضا پیشرو درمورد هیچکس

البته کـه رضا پیشگام همیشه از سروش لشکری ملقب بـه هیچ کس بـه عنوان برترین رپ کن ایران درکنار خود نام میبرد. وی میگوید برای انتخاب بهترین خواننده فقط نیاز بـه گوش دادن بـه آهنگ های‌ او نیست، بلکه باید واقعیت زندگی وی را دانست.

این مطلب در قالب ریپورتاژ آگهی معرفی شده است، برای انتشار آگهی در سایت Youcode.ir میتوانید از طریق تماس با ما، اقدام به تهیه ریپورتاژ آگهی کنید.


فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اطلاعیه
  • بیوگرافی رضا پیشرو خواننده مشهور + عکس و زندگی شخصی