افزایش فالوور اینستاگرام با بهترین روشهای معتبر

افزایش فالوور اینستاگرام با بهترین روشهای معتبر

افزایش فالوور در هر برنامه و اپلیکیشنی برای افراد و کسب و کارها مهم هست و می خواهند مشتریان بیشتری را طرفدار کار و خدمات خود کنند، برای اینکار دست به ترفند های واقعی و کاذب مختلفی میزنیم ولی شاید نتیجه ی مناسبی از این کار ها تا بحال نگرفته باشیم. افزایش فالوور اینستاگرام هم از این دست هست.

در ادامه ی این مطلب می خواهیم درباره با معرفی ترفندهای مناسب افزایش فالوور اینستاگرام را در حساب کاربری شخصی و کسب و کار خود داشته باشید.

اینستاگرام یک فضای ارتباطی است و معیارهایی که در دنیای واقعی و ارتباطات اهمیت دارند در این فضا هم دارای اهمیت هستند. مثلاً در ارتباطات واقعی اگر شما تمایل به دریافت توجه و احترام از طرف دیگران دارید حتماً باید خودتان هم این احترام و توجه را به دیگران بدهید تا همین بازخورد را دریافت کنید.

در فضای مجازی اینستاگرام نیز همین موضوع صدق می کند، اگر تمایل دارید در این فضا دیده شوید، باید وقت بگذارید و برخی کارها را انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام

در ادامه ۲۷ راهکار برای افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام ارائه می‌شود که با استفاده از آن‌ ها می‌توانید تعداد فالوورهایتان را در اینستاگرام افزایش دهید.

۱- لینک صفحه کاری‌ تان را در صفحه‌ی خصوصی خود نشر دهید.

اولین کاری که می‌توانید انجام دهید و اتفاقاً در راستای تبلیغ صفحه اینستاگرام‌ تان است این است که پیج کاریتان را در صفحه خصوصی خود نشر دهید.

۲- در بخش «تماس با ما»‌ وب‌ سایتتان، صفحات اجتماعی‌ تان را نیز معرفی کنید.

معرفی صفحات اجتماعی‌تان در بخش تماس با مای وب‌سایتتان از دیگر راه‌ هایی است که می‌توانید با استفاده از آن به تبلیغ صفحه خودتان در اینستاگرام بپردازید.

۳- مشتریان حضوری خود را تشویق کنید تا شما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

یک وجه دیگر تبلیغات این است که مدام مشتریان حضوری خود را به پیوستن به شبکه‌های اجتماعی‌تان دعوت کنید.

۴- پست‌ها، عکس‌ها و مطالب دیگران را به اشتراک بگذارید.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه در اینستاگرام نوعی بده بستان است. اگر تمایل دارید مطالبتان توسط دیگران به اشتراک گذاشته شود و روند افزایش فالوور اینستاگرام را به خوبی طی کنید شما هم باید همین کار را برای دیگران انجام دهید.

۵- به سؤالات مردم در صفحات دیگر پاسخ دهید.

فعالیت بیشتر در اینستاگرام موجب می‌شود که هر چه بیشتر دیده شوید. برای نتیجه‌گیری بهتر حتماً با صفحه اجتماعی شغلی‌تان پیام بگذارید تا فالوورهای بیشتری را جذب کنید.

۶- دیگران را پیدا و دنبال کنید.

منتظر نباشید که مردم به سراغ شما بیایند، بلکه به صفحات مشابه بروید و افرادی که پست‌های نظیر پست‌های شما را لایک کرده‌اند، پیدا و دنبال کنید.

۷- عکس‌های دیگران را لایک کنید.

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای کسب فالوور، لایک کردن عکس‌های دیگران است. افرادی که شما را فالو نمی‌کنند، وقتی متوجه شوند تصاویرشان را لایک می‌کنید، شما را فالو خواهند کرد.

۸- فریاد (ShoutOut) کنید.

فریاد کردن بدان معناست که ابتدا شما حساب شخص را فریاد می‌کنید و او نیز در مقابل این کار را برای شما انجام می‌دهد. این کار نیز در قالب همان بده بستانی که از آن صحبت کردیم است و به افزایش فالوور اینستاگرام منجر می شود.

۹- به طور مرتب ایمیل‌ها و شماره تلفن‌های مشترکین شرکتتان را با شبکه مجازی خود همگام کنید.

با توجه به ضروری بودن ارائه ایمیل به شبکه‌های اجتماعی می‌توانید با همگام‌سازی لیست ایمیل‌های مشترکین شرکت با صفحه مجازی‌تان، آن‌ها را در شبکه بیابید.

۱۰- نسبت به دنبال کنندگان خود حساس باشید.

برای افزایش تعداد فالوورهایتان لازم است که با آن‌ها رابطه کنش و واکنشی داشته باشید. این‌طور نباشد که مطلبی را انتشار دهید و آن را رها کنید. باید به سؤالات، نظرات، پیشنهادات و شکایات دنبال کنندگان پاسخ دهید.

این کار موجب می‌شود که رابطه‌ای عمیق‌ تر میان شما و دنبال کنندگان به وجود بیاید و از امکان کاهش فالوورهایتان کاسته شود. همین امر افزایش فالوور اینستاگرام را برایتان به ارمغان می‌آورد.

۱۱- خلاقیت داشته باشید.

شما به عنوان صاحب یک صفحه باید به طرق مختلف با کاربران ارتباط برقرار کنید و در راستای افزایش فالوورهایتان گام بردارید. برگزاری مسابقات یکی از بهترین روش‌های ایجاد انگیزه در فالوورها و افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام است.

۱۲- از هشتک‌ های مرتبط استفاده کنید.

سعی کنید تا حد ممکن از هشتک‌های مرتبط استفاده کنید. یکی از بهترین راه‌های موجود برای افزایش فالوور در اینستاگرام این است که آن‌ها را با هشتک‌های جستجو شده‌شان به پیج خود بکشانید.

در ادامه بخوانید
کاهش حجم ویدئو کلیپ بدون افت کیفیت با اپلیکیشن اندرویدی

۱۳- انرژی خود را صرف شبکه‌های اجتماعی محدودی کنید.

برای اینکه برنامه افزایش فالوور اینستاگرام را به خوبی اجرا کنید بهتر است به جای آنکه در چندین شبکه اجتماعی حضور کمرنگی داشته باشید، در یک یا دو شبکه عضو شوید و در آن‌ها فعالانه عمل کنید.

۱۴- آهسته و پیوسته فعالیت کنید.

به صورت مداوم در صفحه اجتماعی‌ تان پست بگذارید. البته توجه داشته باشید که پست‌های با کیفیت، جالب، جذاب و خوشایند را انتشار دهید. در غیر این صورت فالوورهایتان را از دست خواهید داد.

۱۵- برای افزایش فالوور اینستاگرام تان از عنصر شوخ‌ طبعی استفاده کنید.

بخش زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی به دنبال گذراندن اوقاتی خوش در این فضای مجازی هستند. به این ترتیب، پست‌های طنزآمیز و شاد تعداد اشتراک‌گذاری بالاتری را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

۱۶- فعالیت خوبی در لینکدین داشته باشید.

اگر نظرات مفیدی در این شبکه ارائه دهید، اعضای آن علاقه‌مند می‌شوند تا بیشتر از شما بشنوند و بدین طریق به دیگر صفحات اجتماعی شما سر می‌زنند.

۱۷- هدفمند عمل کنید.

اهداف مشخص و کوتاه‌ مدتی را برای خود تعیین کنید تا بدانید که در طی یک بازه زمانی مشخص می‌خواهید به چه تعداد فالوور برسید. اگر این‌طور عمل کنید، تمرکز خود را از دست نمی‌دهید و شانس رسیدن به هدف موردنظر را خواهید داشت.

۱۸- بهترین عکس‌هایتان را در اینستاگرام بگذارید.

روزانه تعداد زیادی عکس در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شود. بنابراین رقابتی تمام‌عیار میان صاحبان صفحات مختلف برای دیده شدن وجود دارد و اگر شما هم می‌خواهید در این فضا دیده شوید، باید باکیفیت‌ترین عکس‌هایتان را انتشار دهید تا افزایش فالوور اینستاگرام را شاهد باشید.

۱۹- نام کاربری خود را تغییر ندهید.

نام کاربری شما در اینستاگرام به مثابه آدرس شماست. کاربران از این طریق می‌توانند شما را پیدا کنند، بنابراین از تغییر گاه‌به‌گاه آن پرهیز کنید. اگر می‌خواهید مردم با جستجوی نام کاربری‌تان شما را پیدا کنند، مطمئن شوید که نام کاربری‌تان با نام برندتان همسو و یکسان باشد. از مخفف سازی نام کاربری‌تان نیز خودداری کنید.

۲۰- برای افزایش لایک در اینستاگرام از فیلترهای تصویری مناسب استفاده کنید.

برخی از فیلترهای محبوب نقش بیشتری در دیده شدن عکس‌های شما دارند. محبوب‌ترین فیلترهای عکس عبارت است از:

حالت نرمال (بدون فیلتر).myfair,Hudson,risr.amaro,x-proll,earlybird.valencia,inkwell.

۲۱- در زمان مناسبی از روز مطالبتان را ارسال کنید.

بررسی کنید و ببینید چه زمانی بیشترین افزایش لایک در اینستاگرام را داشته‌اید و سعی کنید که در همان زمان‌ها به انتشار پست‌هایتان بپردازید. معمولاً مردم در زمان تعطیلات و استراحت بیشتر از گوشی استفاده می‌کنند و به چک کردن شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند.

۲۲- هشتک‌های معروف را جست‌وجو کنید.

هشتک‌های معروف را جستجو کنید و بعد از پیدا کردن آن‌ها عکس‌هایشان را لایک کنید.

۲۳- شبکه‌های اجتماعی خود را با هم همگام کنید.

برای این کار از گزینه integration استفاده نمایید. فعال‌سازی این گزینه باعث می‌شود که مثلاً وقتی پستی را در اینستاگرام می‌گذارید، به‌طور هم‌زمان همان پست در سایر شبکه‌های اجتماعی‌تان نیز قرار گیرد.

۲۴- فالوورهایتان را به صورت شاخه‌ای افزایش دهید.

برای این انجام این کار از گراف جست‌وجوی شبکه اجتماعی استفاده کنید. از طریق این اقدام می‌توانید دیگر پیج‌های لایک شده توسط هر کدام از فالوورهایتان را بشناسید و به تعداد زیادی از افراد با ذهنیت مشابه دست یابید.

۲۵- مطالب جذاب انتشار دهید.

چیزهایی را در صفحه خود قرار دهید که برای اکثر قریب به اتفاق مردم جالب و جذاب است. مثلاً اگر این خبر را در صفحه خود انتشار دهید که فلان رستوران فلان تخفیف را دارد و یا به مناسبت خاصی غذا رایگان ارائه می‌دهد، قطعاً تعداد فالوورهایتان افزایش می‌یابد و در راستای پروژه افزایش فالوور اینستاگرام گام برمی‌دارید.

۲۶- با صفحات مکمل کار خودتان همکاری کنید.

مثلاً اگر فروشنده پارچه لباس هستید می‌توانید با خیاط‌های حرفه‌ای تبادل داشته باشید و به این ترتیب به افزایش دنبال کنندگانتان بپردازید.

۲۷- از انتشار بیش‌ ا زحد مطالب تکراری پرهیز کنید.

این بدان معنا نیست که فقط مطالب جدید و منحصربه‌فرد انتشار دهید، بلکه بهتر است طوری عمل کنید که دانش و دیدگاه شما در صفحه اینستاگرامتان مشهود باشد. همچنین از انتشار عکس‌ها و ویدیوهای سرگرم‌کننده نیز می‌توانید استفاده کنید.

سخن آخر : باید بدانید که افزایش فالوور اینستاگرام مانند هر هدف دیگری نیاز به تلاش دارد. در این فضا باید به اندازه کافی فعال باشید و از طریق کنش و واکنش به افزایش دنبال کنندگان خودتان بپردازید. از سوی دیگر، معمولاً کاربران شبکه‌های اجتماعی تمایل دارند که اوقاتی خوش را در این فضا بگذرانند، بنابراین باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب


4 دیدگاه در “افزایش فالوور اینستاگرام با بهترین روشهای معتبر

ممنون مطلب خوب و و کاملی بود

خواهش میکنم..موفق باشید.

بسایار عالی و کاربردی …ممنونم از تلاشتون

سلام..خواهش میکنم..موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *