دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ۱۳۹۸ + اعلام کاندیدهای نهایی

کدنویسی به زبان ساده کاندید نهایی برترین سایت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ۱۳۹۸

طبق روال هر ساله امسال هم جشنواره وب و موبایل ایران شروع به کار کرد و در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن مراسم اختتامیه هست که از برترین سایت و اپلیکیشن های موبایل در حوزه های مختلف کسب و کار و استارت آپ تقدیر خواهد شد. امسال هم تیم کدنویسی به زبان ساده در این رویداد شرکت کرد و با افتخار توانستیم با حمایت شما و نظر داوران جشنواره به عنوان کاندید نهایی برترین سایت در حوزه کامپیوتر موبایل و تکنولوژی انتخاب شویم. امید هست بتوانیم از این محبت شما نهایت سپاسگذاری را به عمل آوریم.

خاطرمان هست در نهمین جشنواره وب و موبایل ۱۳۹۵ حضور داشتیم و توانستیم به عنوان ۵ کاندید برتر حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات معرفی شویم.

کدنویسی به زبان ساده کاندیدا در گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعات در سال 1395

نگاهی به آمارهای جشنواره وب و موبایل ایران ۱۳۹۸

برای حمایت از ما در دوازدهمین دوره جشنواره می توانید به لینک رای گیری مراجعه کنید، بیش از پیش از حمایت شما ممنونیم و قدردان شما هستیم.

اعلام کاندیدهای نهایی دوازدهمین جشنواره وب و موبایل 1398ض

درباره جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.

این جشنواره هرساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.

آمار و ارقام شرکت کنندگان در جشنواره

اعلام کاندیدهای نهایی دوازدهمین جشنواره وب و موبایل 1398ض

اختتامیه جشنواره

مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران و اعلام برندگان در اواخر هر سال، تحت عنوان کنفرانس وب و موبایل ایران و با استقبال چشمگیر فعالان حوزه فناوری اطلاعات در تهران برگزار می‌شود. امسال هم اختتامیه مراسم در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ خواهد بود.

هم زمان با اختتامیه، هر ساله مجموعه از سخنرانی‌ها و کارگاه‌های آموزشی به منظور آموزش و انتقال تجربه در کنار مراسم اهدای تندیس به سایت‌های برتر برگزار میشود. سخنرانان معمولا از میان کارآفرینان برتر کشور انتخاب میشنود که بسیاری برای اولین بار تجربیان خود را در قالب سخنرانی ارایه میکنند که این خود یکی از نکات مهم و جذاب این سخنرانی‌ها است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *