کسب درآمد با تدریس دوره های آموزشی مجازی – راهنمای جامع

یکی از تغییرات مهم زندگی در عصر ارتباطات، یادگیری آموزش از طریق فضای مجازی برای تمامی اقشار مردم هست. چه دانش آموزان و دانشجویان و چه افرادی که برای کسب مهارت و جذب کار نیاز به فراگیری علوم و فنون مورد تقاضای کارفرما دارند، آموزش آنلاین در وبسایت های مختلفی در حال تولید هست ولی فرادرس به عنوان متولی اصلی آموزش مجازی مهارت های مورد نیاز تمامی سطوح یادگیری از نوجوانان تا بزرگسالان توانسته است با جذب مدرسین فعال و با تجربه در رشته های تحصیلی مختلف جایگاه ویژه ای در این زمینه داشته باشد تا افراد بتوانند با کسب درآمد آنلاین در این مجموعه در کنار منفعت مادی، اعتبار علمی بالایی کسب کنند.

محتویات مطلب : 

کسب درآمد با تدریس آنلاین

مزیت های همکاری با فرادرس 

مدرسان برتر فرادرس

راه های همکاری با فرادرس

اگر شما هم مهارت و تجربه ای در هر زمینه کاری و رشته تحصیلی خود دارید می توانید به عنوان مدرس شروع به فعالیت کنید.

کسب درآمد با تدریس آنلاین

در سال های قبل وقتی به مدرسه می رفتیم کمتر کسی فکر می کرد روزی از طریق سیستم های رایانه ای در منزل و محل کار بتونیم آموزش های مورد نیازمان را یاد بگیریم و کسب مهارت را از راه تدریس آنلاین به دانش آموزان بدست بیاریم.

کسب درآمد آنلاین با تدریس دوره های آموزشی مجازی

ولی شرایط به شکلی عوض شده که از هر مطلب و دانشی می تونیم در محیط وب به صورت مجازی یادگیری را شروع کنیم. خب لازمه ی فراگیری مطالب بروز و معتبر وجود اساتید زبده در محیطی تخصصی برای آموزش آنلاین هست تا مدرسان عزیز هم بتوانند براساس ویژگی های مطلب تدریس شده خود به کسب درآمد عالی در این زمینه فکر کنند و تلاش مضاعفی برای منعفت شان و رضایت مخاطبین داشته باشند.

حال سوال اینجاست؟ برای کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین به چه امکاناتی نیاز داریم؟

پاسخ : ابتدا در شروع کار نیاز به فضای شخصی مطلوب خود دارید پس باید وبسایتی را ثبت کنید و هزینه ثبت دامنه و هاست مورد نظر را به صورت سالانه پرداخت کنید، سپس با طراح وب و نرم افزار تخصصی فضای مطلوب یک وبسایت تدریس آنلاین را ایجاد کنید که خود دارای هزینه های مختلف شامل طراحی، راه اندازی، پشتیبانی و …  هست.

بعد از شروع فعالیت تبلیغات سایت خود را انجام بدید و برای جذب مخاطب بیشتر در شبکه های اجتماعی و آژانس های تبلیغاتی هزینه کنید. که همه ی اینها برای شما به عنوان یک مدرس مطمئنا زمان و هزینه بالایی خواهد داشت.

ولی ما یک راه ساده، مطمئن با درآمد تضمین شده همراه با پشتیبانی، آمار و تحلیل فروش، پرس و پاسخ مخاطبین و ویژگی های مهم برگزاری دوره آنلاین سراغ داریم، مجموعه فرادرس به عنوان اولین وبسایت تخصصی با کادر مجرب و کار آزموده سعی داشته بهترین فضا را برای آموزش آنلاین در فضای مجازی تدارک ببیند تا مخاطبین و دانش پژوهان در کنار مدرسین با تجربه محیط تعاملی خوبی با هم داشته باشند. این ویژگی از اساسی ترین امتیازات و دلیل پیشرفت فرادرس می باشد.

مزیت های همکاری با فرادرس 

کسب درآمد آنلاین با تدریس دوره های آموزشی مجازی

در فرادرس با بیش از ۱۱ سال فعالیت رسمی به عنوان بزرگترین دانشگاه مجازی کشور، میتوانید به عنوان مدرس دوره های مختلف آموزشی با هر دانش و تجربه ای و هر سطح تحصیلی برای گروه های آموزشی مختلف تدریس کنید و از شرایط و مزایای ویژه ای بهرمند شوید :

همکاری بلند مدت در فروش

با تدریس دوره های خود می توانید به صورت بلند مدت از شرایط ویژه ای برای کسب منفعت حاصل از فروش دوره ها بهرمند شوید که خود جزء مهترین مزیت های اصلی فرادرس می باشد.

فراهم بودن تجهیزات ضبط آموزش

با توجه به ضبط تخصصی دوره های آموزشی و نیاز به کیفیت بالای فیلم های آموزشی، نیاز هست تا از تجهیزات مخصوصی مانند : دوربین، میکروفن و سیستم رایانه ای مناسبی بهرمند باشید ولی اگر این امکانات را ندارید جای نگرانی نیست. در فرادرس می توانید این تجهیزات را دریافت کنید و در استودیو های ضبط فرادرس محتوای خود را آموزش دهید.

کسب اعتبار و رزومه مدرس

با استفاده از فعالیت در مجموعه فرادرس میتوانید اعتبار علمی و پژوهشی خود را ارتقا دهید و به عنوان یکی از فعالیت های روزمه کاری خود ثبت کنید.

منبع درآمد ثابت با مشارکت در فروش 

با استفاده از ویژگی همکاری مشارکتی می توانید به عنوان یک درآمد ثابت به فعالیت خود در فرادرس فکر کنید تا با فروش دوره های شما در جشنواره های متعدد به این منبع درآمدی مطمئن دست پیدا کنید.

بازدید آموزش ها با تبلیغات گسترده

با استفاده از سرویس های تبلیغات محتوا محور و تبلیغات کلیکی کاپریلا و شبکه های تبلیغاتی فرادرس می توانید بدون هزینه ای برای تبلیغ، بازدید بالایی برای محتوای آموزشی خود داشته باشید.

در کاپریلا هر آموزش ۲,۰۰۰,۰۰۰ بار در وب ایران برای ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ایرانی نمایش داده میشود.

کسب فرصت های تدریس در جوامع دانشگاهی

با استفاده از کسب تجربه بالا در همکاری با فرادرس می توانید چشم انداز خوبی برای خود برای کسب فرصت های مناسب در تدریس سطوح عالی و دانشگاهی داشته باشید.

در فرادرس به عنوان برترین برند آموزشی مرتبط با تمامی علوم مدرسه و دانشگاهی جایگاه مناسبی برای مدرسان با تجربه و جویای نام خواهد بود تا بتوانند در فضایی با تجهیزات مورد نیاز تولید محتوای آموزشی، تدریس در فرادرس را شروع کنند.

لازم به ذکر است که دوره های آموزشی شما در کنار مجموعه فیلم های آموزشی اساتید برتر قرار خواهد گرفت و از این راه می توانید به کسب اعتبار و روزمه کاری عالی خود بیشتر اهمیت دهید.

مدرسان برتر فرادرس

در فرادرس اساتید زبده و با تجربه در زمینه های تحصیلی متعددی فعالیت دارند که هر کدام با رزومه کاری قابل مشاهده، تدریس دوره های آموزشی را انجام می دهند، در ادامه با ۲ نفر از اساتید فرادرس آشنا می شویم :

استاد فرشید شیرافکن عضو هیئت علمی فرادرس دانشجوی دکتری تخصصی بیوانفورماتیک هستند که توانسته اند در مدت زمان فعالیت در فرادرس ۱۵۵,۰۷۶ دانشجو را در ۸۳ عنوان آموزشی تعلیم دهند.

کسب درآمد آنلاین با تدریس دوره های آموزشی مجازی

استاد امید زندی دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی برق-کنترل هستند که توانسته اند ۸۲,۷۴۹ دانشجو را در ۱۷۷ عنوان آموزشی ارائه دهند.

کسب درآمد آنلاین با تدریس دوره های آموزشی مجازی

شما هم می توانید با هر دانش و مهارتی که در آن تجربه کافی دارید با استخدام در فرادرس تولید محتوای آموزشی خود را شروع کنید.

راه های همکاری با فرادرس

مجموعه فرادرس با توجه به نیاز روز افزون به آموزش های متعدد در زمینه های مختلف به مدرسین خلاقی نیاز دارند تا علاوه بر کادر اجرایی و فنی در سایت، همکاری های آموزشی و نویسندگی محتوایی هم داشته باشند، در این بین پلن های همکاری فرادرس به شرح زیر خواهد بود :

همکاری اجرایی : فعالیت در تیم اجرایی فرادرس

همکاری عمومی : فعالیت در تیم فنی فرادرس

همکاری نویسندگی و ترجمه : پیوستن به تیم نویسندگان و تحریریه فرادرس

همکاری آموزشی : انتشار دوره های آموزشی فرادرس

سعی شد با معرفی کاملی که از وبسایت فرادرس، به عنوان مجموعه ای تخصصی، همراه با آموزش آنلاین دانشگاهی و نرم افزاری در تمامی سطوح آموزشی داشتیم، به شما مدرسان گرامی کمک کنیم تا بتوانید مطالب آموزشی خود را با صرف کمترین هزینه و کسب درآمد مطلوب تهیه و تولید کنید.


فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *