افزونه های وردپرس

آشنایی با بهترین افزونه های فروشگاه ساز در وردپرس

آشنایی با بهترین افزونه های فروشگاه ساز در وردپرس

ساخت فروشگاه در یک سایت، سازوکار خاص خود را و همینطور قالب های فروشگاه ساز هم امکانات مناسب برای خرید و فروش محصولات و ارائه گزارش های لازم را دارا هستند. عرضه محصولات فیزیکی و دانلودی برای کسانی که میخواند کسب و کار آنلاین داشته باشند یک نیاز مهم است.

هرچند بعضی از خدمات اینترنتی هستند که در آنها محصولات فیزیکی و دانلودی وجود ندارد. در چنین مواقعی باید محصولی از نوع مجازی انتخاب شود تا در انتها محصولی برای حمل و نقل و همچنین فایلی برای دانلود وجود نداشته باشد.

در ادامه این مطلب به بهترین افزونه های فروشگاه ساز در وردپرس خواهیم پردخت. شما می توانید آنها را به صورت رایگان دریافت کنید و در سایت وردپرسی خود نصب و استفاده کنید.

برترین افزونه‌های فروشگاه ساز وردپرس

افزونه WooCommerce

آشنایی با بهترین افزونه های فروشگاه ساز در وردپرس

ووکامرس یکی از برترین افزونه‌های فروشگاهی وردپرس است که به‌سادگی با وردپرس یکپارچه می‌شود. ووکامرس دارای امکاناتی چون پیگیری سفارش، مدیریت کوپن تخفیف، فروش محصولات، بخش مربوط به محصولات مرتبط، مقایسه محصولات، پیگیری حمل و نقل و اضافه کردن لیست دلخواه خرید در وب‌سایت می‌باشد.

افزونه‌های ووکامرس این امکان را به شما می‌دهد تا از تمام درگاه‌های پرداخت مانند Paypal، WorldPay، ۲Checkout، SagePay، First Data، Amazon Payments، Braintree، Stripe ، درگاه های ایرانی و نظایر آن استفاده نمایید.

علاوه بر محصولات فیزیکی، محصولات دیجیتالی را نیز می‌توانید به فروش برسانید. همچنین ووکامرس امکان به اشتراک‌گذاری خبرنامه را با Aweber، MailChimp، Get Response و نظایر آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با فروشگاه‌ساز ووکامرس می‌توانید ویدئوی «دوره آموزشی جامع صفر تا صد ووکامرس» را تهیه نمایید.

افزونه  Easy Digital Download

آشنایی با بهترین افزونه های فروشگاه ساز در وردپرس

افزونه EDD یکی دیگر از برترین افزونه‌های فروشگاهی وردپرس است که در وهله اول برای فروش محصولات نرم‌افزاری به‌وجود آمده است. این افزونه از اکثر درگا‌ه‌های پرداخت از جمله WorldPay، Coinbase و Recurly پشتیبانی می‌کند. افزونه EDD تاریخچه پرداخت و خرید مشتریان را ثبت می‌کند و آن را به مدیر نمایش می‌دهد. در EDD می‌توان اشتراک‌گذاری خبرنامه‌ها را نیز داشت.

افزونه WP eCommerce

آشنایی با بهترین افزونه های فروشگاه ساز در وردپرس

افزونه WP eCommerce یکی دیگر از برترین افزونه‌های فروشگاهی وردپرس است که امکانات لازم و اساسی مانند افزودن محصولات جدید به کاتالوگ، پیکربندی تنظیمات مالیات و حمل و نقل و نظارت بر فروش را برای مدیریت یک فروشگاه الکترونیکی فراهم می‌کند.

این افزونه ماژول‌های حمل و نقل UPS و USPS را در نسخه رایگان ارائه می‌دهد که برای فعالسازی ماژول‌ها، افزونه‌های آن مورد نیاز می‌باشد.

افزونه MarketPress

آشنایی با بهترین افزونه های فروشگاه ساز در وردپرس

افزونه MarketPress یکی دیگر از برترین افزونه‌های فروشگاهی وردپرس است که امکان فروش محصولات را نیز داراست. پیکربندی این افزونه بسیار ساده بوده که به‌سادگی می‌توانید محصولات جدید و دسته‌های جدید خود را ایجاد کرده و سفارشات را مدیریت نمایید.

با کمک این افزونه می‌توانید از اکثر درگاه‌های پرداخت از جمله PayPal Express، Stripe، Authorize.net و ۲Checkout استفاده کنید.

افزونه iThemes Exchange

آشنایی با بهترین افزونه های فروشگاه ساز در وردپرس

افزونه iThemes Exchange یکی دیگر از برترین افزونه‌های فروشگاهی وردپرس است که می‌توان آن را برای محصولات نرم‌افزاری فیزیکی و قابل دانلود پیکربندی کرد. این افزونه از درگاه پرداخت PayPal و Stripe پشتیانی می‌کند.

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا