تغییرات بزرگ و گسترده در نسخه جدید جی میل گوگل

تغییرات بزرگ در جی میل گوگل

جی میل با قابلیت ارسال و دریافت نامه های الکترونیکی در نسخه دکستاپ و اندروید در دسترس است که در جدید ترین بروز رسانی خود گزینه های زیادی از محیط کاری خود را تغییر داده است.

گوگل به تازگی با به روزرسانی تازه Gmail تحول شگرفی در کار کردن با این نرم افزار در دسترس کاربران خود قرار داده است.

شرکت گوگل با بروز رسانی نرم افزار جی میل تغییراتی بسیاری در آن به وجود آورد که باعث شفت زدگی کاربران آن شده است.

در پی به روز رسانی شرکت مایکروسافت در برنامه های کاربردی خود شرکت گوگل نیز به این عمل اقدام کرد.

تغییرات بزرگ و گسترده در نسخه جدید جیمیل گوگلگوگل تازه ترین به روز رسانی نرم افزار هایش را در اختیار کاربران خود قرار داد و با این کار بهترین عملکرد را در این زمینه به نام خود ثبت کرد.

دراین تغییرات که تغییرات بنیادی نام گرفته است دریافت ایمیل فرم و شکل جدیدی به خود گرفته است که خواندن و ارسال نامه ها بسیار راحتتر از گذشته انجام می شود.

یکی از بارزترین تغییرات در نسخه دکستاپ امکان خواندن آسان پیام ها با توجه به صفحه نمایشگر کاربران است.

یکی از نکاتی که در تغییرات آخرین نسخه جی میل در نسخه اندروید به وجود آمده و کاربران را شگفت زده کرده ، این است که امکان فیکس اندازه پیام ها با نمایشگر کاربر را فراهم کرده است.

از تغییرات دیگر این نرم افزار می توان به تغییر و اضافه شدن گزینه های کاربردی برای ورق زدن صفحات ایمیل، زوم کردن اشاره کرد.

تغییرات بزرگ و گسترده در نسخه جدید جیمیل گوگلتنظیمات دلخواه که توسط آن می توان میزان اندازه، وضوح و همچنین نمایش ایمیل های دریافتی را طبق سلیقه و نظر کاربر در دستگاه های متفاوت شخصی سازی کرد از دیگر تغییرات این نرم افزار می باشد.

با منتظر ماند و دید که با تغییرات و بروزرسانی ای جدید برای نسخه جدید جی میل چه انتظاراتی از این سرویس دهنده محبوب ایمیل در جهان خواهد شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *