ترفند کاربردی دانلود بدون محدودیت از گوگل پلی استور با ربات تلگرام

ترفند کاربردی دانلود بدون محدودیت از گوگل پلی استور

از مشکلات مهم و اساسی کاربران ایرانی اندروید که از سال های گذشته تا به الان با آن مواجه بودند و راه حل قطعی برای آن پیدا نمی کردند، دانلود اپلیکیشن های موجود در گوگل پلی استور است که در مواجه با برخی برنامه ها پیغام عدم دسترسی بخاطر کشور ایران بوده است.

حال در این مطلب می خواهیم روشی اصولی و کاربردی را برای دانلود بدون محدودیت از گوگل پلی استور را به شما آموزش دهیم که باتوجه به ساده بودن این ترفند و در دسترس بودن ابزارهای آن می توانید از آن به آسودگی استفاده کنید.

احتمالا شما بارها با پیغام This item is not available in your country مواجه شده‌اید و قادر به دانلود اپلیکیشن مورد نظر نبوده‌اید. موضوعی که باعث شده است این مشکل همچنان حتی بعد از چند سال سرجای خود باقی بماند «مشخص نبودن دلیل وقوع آن» است.

دلیل‌ هایی همچون تحریم بودن ایران، عدم انتخاب کشور ایران در لیستی که توسعه‌دهنده مشخص کرده است یا هر دلیل احتمالی دیگری که مطرح می‌شود، تنها در صورتی قابل استناد هستند که بدون استثنا برای تمام کاربران ایرانی رخ دهند.

اما این‌طور نیست و برای مثال اپلیکیشن Spotify که برای تعداد بسیاری از کاربران قابل دانلود نیست و پیغام «This item is not available in your country» را نمایش می‌دهد، برای بسیاری از کاربران دیگر بدون مشکل یا نیاز به اپلیکیشن‌های گذر از تحریم قابل دانلود است.

این تناقض باعث شده است تا نتوان دلیل روشن و مشخص این مشکل و در نتیجه راه حل قطعی و همیشگی آن را پیدا کرد. با این حال توسط دو روش زیر می‌توانید شانس مواجه شدن با پیغام بالا را به صفر برسانید.

ترفند های دانلود بدون محدودیت از گوگل پلی استور

روش قدیمی :

 Clear Data کردن پلی استور و اپلیکیشن گذر از تحریم

در این روش که درحال حاضر تنها راه حل مورد استفاده توسط کاربران برای دانلود اپ‌ های Not Available از گوگل پلی استور است، امکان استفاده مستقیم از پلی استور میسر می‌شود و می‌توانید با دانلود اپلیکیشن‌ها به صورت مستقیم از داخل گوگل پلی استور ، از امکان آپدیت آن‌ها بدون نیاز به دانلود دوباره‌ی کل حجم برنامه برخوردار باشید.

توجه : “دائمی” بودن این راه حل را تایید نمی‌کند و ممکن است بعد از مدتی مجددا همه چیز به حالت اولیه و Not Available بازگردد. در صورت بروز چنین اتفاقی، کافیست تا مجدد همه مراحل را از نو انجام دهید.

برای این امر به Setting گوشی و سپس بخش Application Manager مراجعه کنید. سپس گزینه‌ی Clear Data را پیدا و لمس کنید. حال اپلیکیشن گذر از تحریم خود را ترجیحا با آی پی آمریکا یا انگلیس فعال و PlayStore را اجرا کنید. کار تمام است و هم اکنون اپلیکیشن‌هایی که پیش از این پیغام Not Available را نشان می‌دادند، قابل دانلود خواهند بود. (عملکرد این روش ممکن است ۱۰۰% نباشد اما برای تکمیل بودن مطلب، آموزش داده شد).

توجه : راه حل‌های دیگری نیز مانند استفاده از ایمیل آمریکایی (استفاده از مشخصات یک شهروند آمریکایی) و همچنین وارد کردن گیفت کارت گوگل توسط کاربران پیشنهاد شده‌اند که به دلیل مراحل پیچیده‌ی روش اول، و هزینه بر بودن روش دوم و همچنین عدم اطمینان از کارکرد آن‌ها، از معرفی آن‌ها صرف نظر می‌کنیم.

راه حل جدید :

دانلود اپلیکیشن های پلی استور توسط ربات تلگرام

ترفند کاربردی دانلود بدون محدودیت از گوگل پلی استور

اما اگر به دنبال راه ساده‌تری برای دانلود فایل APK اپلیکیشن‌ها هستید که نیاز به اپلیکیشن‌های گذر از تحریم نداشته باشد، امروز در کدنویسی به زبان ساده شما را با سریع‌ ترین و بی‌درد سرترین روشی که در حال حاضر برای دانلود فایل APK از پلی‌استور وجود دارد آشنا خواهیم کرد.

برای این امر شما به اپلیکیشن تلگرام و یک ربات تلگرامی با نام APK Dwonloader نیاز خواهید داشت. تاکید می‌کنیم که این روش تنها برای دانلود آسان اپلیکیشن‌های تحریم شده (بدون نیاز به ترک پلی استور و مراجعه به سایت‌های شخص ثالث) کاربرد خواهد داشت نه برای بروزرسانی اپلیکیشن‌های فعلی.

استفاده از ربات تلگرامی Apk Downloader بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید ارسال لینک پلی استور برنامه به ربات است. بعد از آن پیش‌نمایشی از آیکون، نام و نسخه برنامه به شما نمایش داده می‌شود و تنها کافی است درستی آن را توسط دستور /download_ (عکس بالا سمت چپ) تأیید کنید تا پس از چند لحظه (از ۱۰ ثانیه الی ۱ دقیقه) فایل APK را به صورت مستقیم (به همراه لینک دانلود) دریافت کنید.

به همین سادگی فایل APK اپلیکیشن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هر بار که شما لینک برنامه‌ای را برای آن ارسال می‌کنید، این ربات در همان لحظه اقدام به بررسی نسخه‌ی موجود در پلی‌استور می‌کند که این موضوع باعث خواهد شد همیشه به‌روزترین و جدیدترین نسخه‌ی موجود از اپلیکیشن را برای شما دریافت و ارسال کند.

کاربرانی که پیش از این با مشکل Not Available مواجه بودند می‌توانند از این پس با راست‌ کلیک یا لمس طولانی روی گزینه‌ی دانلود اپلیکیشن‌ها، لینک آن را کپی کرده و برای این ربات ارسال کنند تا به سادگی قادر به دانلود اپ مورد نظر باشند.

نحوه ارسال لینک اپلیکیشن ها از پلی استور به ربات

از این پس کافی است هرگاه به پلی‌استور مراجعه کردید و با پیغام «This item is not available in your country» مواجه شدید، صفحه را کمی به پایین اسکرول و آیکون Share را پیدا کنید. روی آن لمس کنید و در لیست پیشنهادی، اپلیکیشن تلگرام و سپس در لیست گفتگوها ربات Apk Downloader را انتخاب کنید تا لینک برنامه برای ربات ارسال شود.

اگر همراه لینک برنامه، نام آن نیز به ربات ارسال شد و باعث عدم شناسایی مستقیم اپ شد کافی است لینک برنامه را از پیام ارسالی قبلی کپی و آن را به‌تنهایی برای ربات ارسال کنید.

جستجو تنها با نام اپلیکیشن ها

ترفند کاربردی دانلود بدون محدودیت از گوگل پلی استور

ویژگی جالب دیگر این ربات، امکان جستجوی برنامه بر اساس نام اپلیکیشن است. اگر به هر دلیلی به لینک برنامه مورد نظر دسترسی ندارید یا اپلیکیشن مورد نظر در جستجوی پلی استور نمایش داده نمی‌شود، می‌توانید نام آن را به شکل صحیح (برای مثال Firefox) برای ربات ارسال کنید.

سپس در کسری از ثانیه این ربات پیش‌نمایشی متنی (عکس بالا) از چند اپلیکیشنی که حدس می‌زند به درخواست شما مربوط باشند، برای شما ارسال خواهد کرد تا بتوانید با لمس دستور /download_، فایل APK برنامه یا بازی را دریافت کنید.

ترفند کاربردی دانلود بدون محدودیت از گوگل پلی استور

اگر در پیدا کردن اپلیکیشن مورد نظر در لیست پیشنهادی به مشکل خوردید نیز می‌توانید با انتخاب دستور /preview_ که در کنار هر اپ پیشنهادی قرار گرفته است، پیش‌نمایش مربوط به آن را مشاهده کنید تا بر اساس آیکون و نام، برنامه مورد نظر خود را پیدا کنید.

اگر نام دقیق برنامه را نمی‌دانید نیز می‌توانید نام برنامه را در مرورگر جستجو کرده و لینک نتیجه به دست آمده را کپی و ارسال کنید.

ترفند کاربردی دانلود بدون محدودیت از گوگل پلی استور

استفاده از ربات : برای استفاده از این ربات می‌توانید از آیدی apkdl_bot@ یا بر روی لینک زیر کلیک کنید :

کدام روش برای من مناسب است؟

اگر نمی‌دانید که کدام یک از این دو روش، راه حل مناسبت‌ تری برای شما هستند باید به الویت‌ها و خواسته‌های خود نگاهی دوباره کنید.

اگر تنها به دنبال دانلود آسان اپلیکیشن‌هایی هستید که پیغام Not Available را نمایش می‌دهند که لینک مستقیم اپ‌ ها را قرار نمی‌دهند، پیشنهاد ما روش دوم است.

چرا که به سادگی می‌توانید لینک برنامه را از سایت یا پلی استور کپی کرده و در ربات ارسال کنید و فایل Apk را با سرعت بالا دانلود کنید.

اما اگر در کنار دانلود اپ‌ها، آگاهی از نسخه جدید و دانلود آپدیت‌ها بدون نیاز به دانلود دوباره‌ی کل حجم برنامه نیز برای شما مهم است بنابراین باید استفاده از روش اول را انتخاب کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “ترفند کاربردی دانلود بدون محدودیت از گوگل پلی استور با ربات تلگرام

باتشکر از سایت عالیتون

خواهش میکنم موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *