چگونه بک لینک رایگان با کیفیت و دائمی بسازیم؟

چگونه بک لینک رایگان با کیفیت و دائمی بسازیم؟

همانطور که در مطالب قبلی در مورد موضوع بک لینک و اهمیت آن صحبت کردیم، باید درباره ی نحوه ساخت آن و همینطور بک لینک رایگان که البته همه به دنبال آن هستند بیشتر بدانیم.

بک لینک رایگان چقدر واقعیت دارد؟ و آیا کسی و شرکتی حاضر است که از اعتبار خود استفاده کند و به شما بک لینک رایگان بدهد تا کسب و کار و رتبه ی شما ارتقا پیدا کند؟ در ادامه به این سوالات جواب خواهیم داد و این موضوع را نقد میکنیم. پس با کدنویسی به زبان ساده همراه باشید.

بررسی بک لینک رایگان با کیفیت

کلمات کلیدی LSI چیست؟

پنیر مجانی فقط در تله موش یافت میشود.

این جمله مصداق کامل لینک سازی به صورت انبوه و بدون کارشناسی و استراتژی است شما میبایست قبل از هر کاری شروع به تعیین استراتژی و تاکتیک هایی برای لینک سازی داخلی و دریافت بک لینک از وب سایت های دیگر نمایید تا بتوانید نهایت بهره وری را از لینک های دریافتی ببرید .

به عنوان مثال شما لیستی از کلمات کلیدی وب سایت خود آماده کرده و با استفاده از ابزاری همچون خود موتور جستجو گر گوگل کلمات کلیدی هم معنی (Latent Semantic Indexing) که به اختصار LSI نامیده میشود را استخراج کنید تا بتوانیم در تولید محتوا و بحث لینک سازی از آن ها استفاده کنیم .

عدم استفاده از کلمات و عبارات متشابه سبب خواهد شد زمان زیادی یک موتور جستجو صرف کند تا عبارات مترادف کلیدی یک سایت را شناسایی کند. با توضیحی که بیان کردیم می‌توان گفت که گوگل وب سایت های را که از کلمات کلیدی مشابه نیز علاوه بر کلمات کلیدی خود در سایت به کار می‌برند در رتبه‌های بالاتری قرار خواهد داد.

چگونه کلمات کلیدی LSI را پیدا کنیم

خب بهتره با یه مثال عملی کار رو پیش ببریم تا بهتر این موضوع را درک کنید .

به عنوان مثال کلمه اصلی مقاله سایت شما ساخت بک لینک رایگان است و میخوایید برای این عنوان محتوایی تولید کرده و برای آن محتوا اقدام به لینک سازی نمایید.

هنگامی که عباراتی را در گوگل مورد جستجو قرار می‌دهیم (در این جا از مثال بک لینک رایگان استفاده شده است)، گوگل نتایج مرتبط با مورد جستجو شده و صفحات مربوطه را نیز به ما نمایش می‌دهد. این کلمات مرتبط با نام کلمات کلیدی LSI شناخته می‌شوند.

برای درک بهتر این مطلب بیاید باهم این مثال را انجام دهیم. هنگامی که کلمه ساخت بک لینک رایگان را در گوگل جستجو می‌کنیم این موتور جستجو چند کلمه کلیدی مرتبط با جستجوی ما را نیز نمایش می‌دهد. تمامی این کلمات بخشی از LSI هستند.

چگونه بک لینک رایگان با کیفیت و دائمی بسازیم؟

بهتر است بدانید گوگل می‌خواهد مرتبط‌ ترین نتایج را برای کاربران خود نمایش دهد. اگر صرفاً گوگل نتایج مرتبط با مورد جستجو شده را به کاربران خود نمایش دهد نتایج پر از مطالب و صفحات اسپم خواهد بود.

چگونه بک لینک بسازیم؟

بعد از تولید محتوا و استفاده از کلمات کلیدی مناسب و استفاده از کلمات کلیدی LSI حال نوبت این است که برای محتوای خود بک لینک یا لینک ورودی دریافت کنید تا بتوانید رتبه آن مقاله و یا محتوا را در گوگل افزایش دهید.

به عنوان مثال در نمونه بالا ما مقاله ای رو به عنوان بک لینک رایگان ایجاد کردیم میتوانیم با ایجاد وبلاگ های موازی با سایت یا همان بلاگ فنی اقدام به انتشار خلاصه ای از مطالب گفته شده در محتوا خود نماییم و در آن از کلمات کلیدی LSI  استفاده کرده و به وب سایت خود و وب سایت های مرجع این نوع کسب کار نماییم.

به عنوان مثال میتوانید به مقاله ای مستند در ویکی پدیا لینک داده و لینک های بعدی را به سایت و محتوای خودمان بدهیم تا لینک ساخته شده طبیعی تر باشد.

چگونه بک لینک رایگان با کیفیت و دائمی بسازیم؟

دقت کنید در بحث خلاصه نویسی و ایجاد مطالب در وبلاگ های موازی باید توجه داشته باشید که مطالب عنوان شده کپی از محتوای اصلی وب سایت شما نبوده و باید طوری جلوه کند که در خصوص محتوا منتشر شده شما در سایت اصلی  در این وبلاگ بحث شده و مورد توجه قرار گرفته است .

در تولید محتوا برای بلاگ فنی باید توجه داشت تا ۱۰ کلمه قبل و بعد لینک شما و هم چنین انکرتکست شما مرتبط با محتوای منتشر شده در سایت اصلی شما باشد .

بهتر است بعد از ایندکس شدن محتوای اصلی شما در سایت خودتان اقدام به انتشار محتوای موازی در وبلاگ های فنی خود نمایید تا گوگل محتوای شما را به عنوان محتوای اصلی شناسایی و ایندکس نماید.

جمع بندی

بهتر است قبل از شروع تولید محتوا برای محتوای خود هدف و استراتژی معین کنید.

با این کار در ادامه راه برای شما آسان می شود و سعی کنید به دنبال ساخت بک لینک های انبوه به تعداد زیاد نباشید به عنوان مثال خیلی از سئو کاران اقدام به جستجوی کلماتی مانند :

 ۲۰۰۰ بک لینک رایگان و یا لیست سایت های بک لینک رایگان !!! و  وقت خود را صرف دریافت لینک های اسپم بی ارزش میکنند و صدمات جبران ناپذیری به وب سایت خود وارد میکنند.

در یک کلام از تبلیفات بیهوده درباره ی سئو شامل : افزایش رنک سایت سریع و قرار گرفتن با تضمین در صفحه ی اول گوگل و خرید بک لینک دائمی اجتناب کنید که همه تبلیغات گزافی بیش نیست!!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

9 دیدگاه در “چگونه بک لینک رایگان با کیفیت و دائمی بسازیم؟

موفق و سربلند باشید و امیدوارم ارائه اطلاعات با توجه به شگفتی خاصی صورت گیرد که توانایی های لازم را تحت عنوان بهترین در بر گیرد

عالی است
موفق باشید

ممنون از مطالب مفید و ارزنده

ممنون عالی بود . باتشکر از زحمات شما

خواهش میکنم.. موفق باشید.

از زحمات ارزنده شما بینهایت سپاسگذارم

خواهش میکنم..موفق باشید.

عالی بود

خواهش میکنم..موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *