پیام رسان گوگل رقیب جدی برای واتساپ و تلگرام

رقابت پیام رسان گوگل با اتساپ و تلگرام

پیام رسان گوگل با نام Allo قادر به پشتیبانی Google Assistant یا همان دستیار گوگل است. در واقع این دستیار گوگل این امکان را برای کاربر مهیا می کند که از آن سوالی بپرسد و جواب خود را دریافت کند.

انتظار می رود تا دو روز آینده، اپلیکیشن جدید پیام رسان «الو» گوگل در دسترس کاربران قرار گیرد.

شرکت گوگل در کنفرانس I/O که در ماه «می» برگزار شد، از راه اندازی اپلیکیشن پیام رسان جدید خود با نام Allo در آینده نزدیک خبر داد.

پیام رسان گوگل رقیب جدی برای واتساپ و تلگرام
این سامانه پیام رسان بسیار هوشمندانه عمل می کند و در زمان کوتاهی قادر به ارسال پیام ها از طریق گوشی هوشمند در میان کاربران است.

اکنون بر اساس گزارشات بدست آمده، انتظار می رود Allo تا دو روز دیگر در اختیار کاربران قرار گیرد.

از ویژگی های Allo، برخورداری از هوش مصنوعی و سامانه یادگیری است که به کاربر با توجه به متن ارسال شده یا پیام تصویری، جواب های متناسب با آن را پیشنهاد می دهد.

پیام رسان گوگل رقیب جدی برای واتساپ و تلگرامAllo یک پیام رسان متنی است که برای رقابت مستقیم با سرویس هایی چون iMessage و واتس اپ طراحی شده. برای استفاده از آن می توانید هم با شماره تلفن خود در آن ثبت نام کنید، هم این که با حساب کاربری گوگل تان وارد اپلیکیشن شوید.

با وجود پیام رسان های موفقی چون واتس اپ و آی مسیج و … باید منتظر ماند و دید که آیا Allo گوگل پس از عرضه شانسی برای قدرت نمایی در این حوزه خواهد داشت یا خیر. تا انتشار جزئیات بیشتر، فعلا باید منتظر بمانیم.

پیام رسان گوگل رقیب جدی برای واتساپ و تلگرامبا احتساب این ویژگی ها در اپلیکیشن Allo، عمل تایپ بسیار کاهش می یابد.

این دستیار بعد از پاسخگویی به کاربر سوالات دیگری را در همان موضوع پیشنهاد می دهد و به نحوی شما را به یک مکالمه دو نفره ترغیب می کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *