معرفی سرویس ابری لیارا ، ارائه دهنده خدمات ابری PaaS و DBaaS

معرفی سرویس ابری لیارا، ارائه دهنده خدمات ابری PaaS و DBaaS

اگر از فریم‌ ورک‌های مختلف زبان‌های برنامه‌نویسی وب مانند لاراول، جنگو، فلسک، ری‌اکت، ویو، انگولار و … یا زبان‌های برنامه نویسی d دیگری مانند نود‌ جی اس استفاده کرده باشید قطعا دردسر‌ها و تنظیمات پیچیده سروری را تجربه کرده‌اید.

هاست اشتراکی مناسب میزبانی این قبلیل پروژه‌ها نیست، از طرفی تهیه VPS یا سرور مجازی و سرور اختصاصی هم نیاز به دانش سروری بالا برای راه‌اندازی دارد. راهکار چیست؟

سرویس ابری لیارا توسط توسعه‌دهندگان ایرانی برای توسعه‌دهندگان ایرانی راه‌اندازی شد تا تمامی مشکلات و دغدغه‌های آنان را برای مدیریت و نگهداری سرور رفع کند.

خدمات ابری PaaS

در سرویس ابری لیارا خدمات رایانش ابری PaaS ارائه می‌شود که توسعه‌دهندگان این امکان را دارند تا فقط با یک دستور liara deploy  در خط فرمان، پروژه خود را در چند ثانیه به سادگی روی سرور‌های ابری مستقر کنند.

برای بررسی بیشتر تفاوت‌های میان خدمات PaaS و دیگر راه‌حل‌های میزبانی مانند VPS و سرور اختصاصی می‌توانید به مقاله مقایسه VPS، سرور اختصاصی و PaaS مراجعه کنید.

لیست پلتفرم‌هایی که در لیارا میتوانید با یک دستور مستقر کنید:

  • NodeJS
  • Laravel
  • Django
  • Flask
  • PHP
  • Docker
  • React
  • Angular
  • Vue
  • و …

برای مشاهده لیست کامل پلتفرم‌ها به مستندات سرویس ابری لیارا مراجعه کنید.

مسئله اسکیل یا مقیاس پذیری در سرویس ابری لیارا به طور کامل حل شده است. و توسعه‌دهندگان می‌توانند فقط با یک کلیک منابع سخت افزاری پروژه خود را افزایش دهند.

تمامی هزینه‌ها در سرویس ابری لیارا بصورت ساعتی محاسبه می‌شود و شما هزینه ماهانه یا سالانه پرداخت نمی‌کنید، برای هر ساعت استفاده از سرویس‌های ابری لیارا مبلغ پایینی از اعتبار حسابتان کسر می‌شود.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که فقط در روز ‌های خاصی از سال مانند عید نوروز، شب یلدا، جمعه سیاه و … یا در روز‌های دیگری که تبلیغاتی انجام داده‌اید؛ تعداد کاربران زیادی به وبسایت یا اپلیکشن شما مراجعه کنند که باعث کندی یا داون شدن وبسایت و یا اپلیکشن شما شوند.

در سرویس ابری لیارا این امکان وجود دارد تا در زمانی که احتیاج دارید برای هر مدتی منابع سخت افزاری خود را افزایش داده و دوباره کاهش دهید، با این کار دیگر هیچ زمانی کندی یا داون تایم نخواهید داشت، از طرفی هزینه‌های‌تان نیز بسیار کاهش پیدا می‌کند.

معرفی سرویس ابری لیارا، ارائه دهنده خدمات ابری PaaS و DBaaS

در سرویس ابری لیارا قادر هستید با یک کلیک برای دامنه‌های خود SSL رایگان تهیه کنید، SSL دامنه شما به صورت خودکار تمدید هم خواهد شد.

دسترسی به کنسول یا خط فرمان پروژه روی سرور، مشاهده و مدیریت لاگ‌ها، مانیتورینگ مقدار منابع مصرفی و هر ‌آن چه شما برای ساخت وبسایتی مدرن نیاز دارید، در اختیار شماست.

خدمات ابری DBaaS

از دیگر خدمات سرویس ابری لیارا می‌توان به ارائه دیتابیس‌های متنوع مدیریت شده اشاره کرد، شما با یک کلیک می‌توانید انواع دیتابیس‌های MySQL، MariaDB،‌ MongoDB، PostgreSQL و … را در چند ثانیه تحویل بگیرید. پشتیبان گیری خودکار و رایگان دیتابیس‌ها هم بر عهده سرویس ابری لیاراست.

معرفی سرویس ابری لیارا، ارائه دهنده خدمات ابری PaaS و DBaaS

همچنین شما می‌توانید برای مدتی از سرویس ابری لیارا رایگان هم استفاده کنید، بعد از ایجاد حساب کاربری، مبلغ ۵ هزار تومان اعتبار اولیه برای حساب شما شارژ خواهد شد، تا بدون پرداخت هزینه‌ای خدمات را امتحان کنید.

این مطلب در قالب ریپورتاژ آگهی معرفی شده است، برای انتشار آگهی در سایت Youcode.ir میتوانید از طریق تماس با ما، اقدام به تهیه ریپورتاژ آگهی کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *