با قطار به کدام مقاصد خارجی می‌توان رفت؟

با قطار به کدام مقاصد خارجی می‌توان رفت؟

سفر با قطار هم لذت خاص خودش را دارد و هم مزیت‌های مخصوص به خود را؛ این لذت فقط برای سفر به شهرهای داخل کشور نیست و مسافران کشورهای خارجی نیز می‌توانند با خرید بلیط قطار به کشورهای خارجی نیز سفر کنند و از این سفر لذت ببرند. یکی از مزیت‌های اصلی سفر با قطار به کشورهای خارجی، کاهش هزینه‌های سفر است که امروزه می‌تواند دغدغه اصلی برای سفر به کشورهای دیگر باشد. البته که سفر با قطار فقط این مزیت را ندارد و امنیت و آسایش را نیز به همراه دارد. سفر زمینی همیشه جذابیت‌های خودش را داشته و برخی از مسیرها را اساسا شما باید یک بار هم که شده با خطوط ریلی تجربه کنید و آن‌ها را ببینید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید.

امنیت سفر با قطار نیز بر هیچ کس پوشیده نیست، اگر از هواپیما می‌ترسید یا بیماری‌ای دارید که نمی‌توانید سوار هواپیما شوید، به این معنی نیست که نمی‌توانید به کشور دیگری خارج از ایران سفر کنید؛ قطار این امکان را برای شما فراهم کرده که با آسودگی و در کمال آسایش و آرامش سفر راحتی را تجربه کنید.

اگر می‌خواهید دسته جمعی به یک کشور دیگر سفر کنید و هزینه‌هایتان را نیز کاهش دهید و همچنین بیش‌تر هم به شما خوش بگذرد:

راه اصلی خرید اینترنتی بلیط قطار برای یک مقصد گردشگری خارج از کشور است.

خطوط ریلی در ایران به ترکیه، سوریه، عراق و آذربایجان متصل است. شما می‌توانید به راحتی برای این کشورها و شهرهای آن، بلیط قطار علی بابا را تهیه کنید و سفری خوش را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

البته به خاطر شرایط سوریه و ناامنی‌های چند سال اخیر، مدتی است که تردد با قطار به این کشور متوقف شده اما شما می‌توانید به راحتی به کشور ترکیه سفر کنید. شهر وان یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه است که هم مرز با ایران محسوب می‌شود. شما با هزینه بسیار کم و خرید اینترنتی بلیط قطار به مقصد این شهر می‌توانید از این شهر بازدید و حسابی هم خرید کنید. شما حدود یک روز برای رسیدن به مقصد مورد نظرتان، یعنی شهر وان، در راه خواهید بود و می‌توانید از جاذبه‌های طبیعی در مسیر دیدن کنید و لذت ببرید.

یکی دیگر از شهرهای خارجی که می‌تواند مقصد شما برای سفر به کشوری دیگر با قطار باشد، نخجوان است. نخجوان که یکی از شهرهای توریستی و دیدنی جمهوری آذربایجان است نیز می‌تواند مقصدی جذاب و هیجان‌انگیز برای شما باشد تا هم کشور دیگری را ببینید و هم با هزینه کم سفر کنید.

بعد از خرید اینترنتی بلیط قطار علی بابا برای شهر نخجوان، در روز و تاریخ معینی که می‌خواهید، می‌توانید مقدمات سفرتان را بچینید و منتظر روز موعود باشید تا سفر دل نشین خود را آغاز کنید. سفر به نخجوان از ایران ویزا نمی‌خواهد و شما لازم نیست دغدغه گرفتن ویزا را نیز داشته باشید، به راحتی می‌توانید به ایستگاه راه آهن بروید و سفرتان را شروع کنید، حدود ۳۰ ساعت بعد در نخجوان خواهید بود و می‌توانید از سفر خود لذت ببرید.

یکی دیگر از شهرهایی که می‌توانید به راحتی برای زیارت و سیاحت به آن سفر کنید، کربلا است. اگر دل‌تان برای دیدن حرم‌های مطهر این شهر پر می‌کشد ولی گرانی این روزهای بلیط هواپیما دست و پای شما را بسته است؛ نگران نباشید؛ کافیست یک بلیط قطار بسیار ارزان‌تر از بلیط هواپیما برای این شهر پر از صفا و معنوی تهیه کنید و راهی شوید.

شاید با خود بگویید که ساعات زیادی باید در قطار باشید تا به مقصد برسید و این شما را اول راه خسته خواهد کرد و دیگر در مقصد مورد نظرتان آن شور و نشاط لازم برای تفریح را ندارید؛ اما این طور نیست. درست است که مدت زمان رسیدن شما به مقصد کوتاه نیست ولی با امکانات رفاهی و خدمات قطارهای این روزها، شما خسته نخواهید شد. هر موقع لازم بود به راحتی روی تخت خود، داخل کوپه دراز بکشید و استراحت کنید و نگران هیچ چیز نباشید و تا رسیدن به مقصد از دیدن طبیعت اطراف‌تان لذت ببرید. قطارهایی که به هتل‌های متحرک معروفند و شما با پرداخت هزینه‌ای بسیار کم‌تر از هواپیما می‌توانید از امکانات مناسب و کامل آن‌ها استفاده کنید و به سفر بروید.

پس اگر قصد سفر خارجی کرده‌اید و فکر می‌کنید که با گرانی‌های اخیر دیگر امکان رفتن به این سفر را ندارید، باید بدانید که اشتباه می‌کنید.

علی بابا با فراهم کردن امکان خرید اینترنتی بلیط قطار به مقصدهایی که گفته شد، به شما این فرصت را داده تا سفری خوش را تجربه کنید و از این سفر لذت ببرید.

علاوه بر این، سفر خارجی شما به کشورهای یادشده محدود نمی‌شود. شما می‌توانید با قطار به این کشورها بروید و از آنجا راهی کشورهای همسایه‌شان شوید. احتمالا در این کشورها هم انتخاب‌های متفاوتی برای وسیله حمل و نقل پیش روی شما خواهد بود.

با قطار به کدام مقاصد خارجی می‌توان رفت؟

این مطلب در قالب ریپورتاژ آگهی معرفی شده است، برای انتشار آگهی در سایت Youcode.ir میتوانید از طریق سایت لینکدون، اقدام به تهیه ریپورتاژ آگهی اقدام کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *