اعلام کاندیدهای نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران پس از ۲۰ روز داوری, کاندیدهای نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران را اعلام کرد. دراین دوره از جشنواره بیش از ۵ هزار نفر به عنوان داور شرکت داشته‌اند که بیش از ۲۵۰ هزار رای در دوره اول رای گیری ثبت گردید.

کاندیدهای وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در شاخه‌های کسب و کار، خدمات آنلاین، شخصی و شرکتی، اطلاع رسانی و محتوا و نرم‌افزارها مشخص شد و از صفحه www.iwmf.ir/winners/1395 در دسترس می باشد.

در حال حاضر مرحله دوم داوری نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۱۳۹۵ آغاز گردیده است و داوران می‌توانند تا ۲۷ بهمن‌ ماه با مراجعه به سایت جشنواره و ورود به پنل داوری نسبت به ثبت رای به کاندیدهای معرفی شده اقدام کنند.

در این دوره بیش از ۴۰۰۰ وب سایت در ۷۷ گروه و بیش از ۱۰۰۰ نرم افزار موبایل در ۲۰ گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند و در هر گروه برترین ها به عنوان کاندید کسب عنوان برترین وب سایت و اپلیکیشن سال معرفی شده اند.

کدنویسی به زبان ساده در جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران

لازم به ذکر است مراسم تقدیر از برگزیدگان و اعطا تندیس ها ۲۸ بهمن‌ماه در اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت www.iwmf.ir مراجعه کنید.

و اینک وبسایت کدنویسی به زبان ساده در بین ۵ کاندید برتر در شاخه اطلاع رسانی و محتوا و بخش کامپیوتر و فناوری اطلاعات می باشد که در بین بزرگان این بخش قرار گرفته است :

کدنویسی به زبان ساده در جشنواره وب و موبایل ایران
کدنویسی به زبان ساده در بین ۵ کاندید برتر سال ۱۳۹۵

شما عزیزان می توانید تا روز 25 بهمن ۱۳۹۵ با مراجعه به لینک زیر و حمایت از ما سهمی مهم در افزایش و بهبود محتوا گذاری ما داشته باشید و به ما دلگرمی بدهید تا در ادامه آموزش های کاربردی به همراه فیلم های آموزشی تخصصی برای شما تهیه و ضبط کنیم.

کدنویسی به زبان ساده کاندیدا در گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعات در سال 1395
کدنویسی به زبان ساده کاندیدا در گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۵

بدین منظور علاقه مندان می توانند با استفاده از کد تخفیف: journalist324 به آدرس سایت https://evand.com/events/iwmc95 مراجعه نمایند و می توانند از ۸۰% تخفیف برای تهیه بلیت کنفرانس وب و موبایل استفاده نمایند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *