مشاهده پیام تلگرام بدون اطلاع طرف مقابل و تیک دوم

مشاهده پیام تلگرام بدون اطلاع طرف مقابل و تیک دوم

پیام رسان تلگرام یکی از بهترین پیام رسان های موجود حداقل برای ما ایرانی هاست و از آن استفاده های متعددی مانند اطلاع رسانی و پیامک استفاده میکنیم هرچند قابلیت تماس تلفنی آن هم فعال شد ولی در مدت کوتاهی تماس تلفنی فیلتر شد. پیام تلگرام بوسیله مخاطبین شما یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از این پیام رسان است.

از مزیت های استفاده از پیام تلگرام ارزان بودن آن در مقابل تعرفه های مخابراتی است که کاربران را به استفاده از آن سوق می دهد. از مزایای ارتباط به وسیله پیام رسان‌های در بستر اینترنت، بهره‌بردن از پایداری آن‌ ها است و ارسال، همواره مساوی دریافت از طرف مقابل خواهد بود، اما همواره شاهدیم درصد قابل توجهی از پیامک‌ های ارسال شده هیچوقت به دست مخاطب نمی‌رسد.

در ارسال پیامک تنها یک بار پیغام ارسال موفق به شخص ارسال‌ کننده داده می‌‌شود، اما در پیام رسان‌ ها ارسال‌ شدن و خوانده‌ شدن متن هر دو به صورت جداگانه به اطلاع کاربر می‌ رسد. در چنین شرایطی، خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم چگونه ممکن است؟

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم و متوجه شدن طرف مقابل

باید اعتراف کرد برای همه ما این موقعیت پیش آمده که به خواندن پیام ارسالی یک فرد مشتاق بوده‌ایم، اما ترجیح دادیم که فرد مورد نظر متوجه این موضوع نشده و از خیر آن گذشته‌ ایم.مشاهده پیام تلگرام بدون اطلاع طرف مقابل و تیک دوم

تداخل این دو موضوع در آخر، به خوردن تیک دوم کنار پیام شخص ارسال‌ کننده و یا باز نکردن پیام ختم خواهد شد، اما ترفند ساده‌ای وجود دارد که خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم را ممکن کرده و هر دو خواسته بالا را به کاربر می‌دهد.

در نسخه موبایل، بعد از ورود به تنظیمات تلگرام به منو اطلاع‌ رسانی و صدا (Notification and Sounds) وارد شوید.

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم در این منو آیتم اطلاع‌رسانی پاپ‌ آپ (Popup Notification) را برگزینید. باید در نظر داشت پنجره پاپ‌ آپ که در سراسر دنیای وب مخل اعصاب بوده و حجم اینترنت ما را به نفع دیگر وب سایت‌ها مصرف می‌کند، در اینجا مفید خواهد بود.

در واقع این پنجره پاپ‌ آپ بدون اهمیت به باز یا بسته‌ بودن صفحه نمایش گوشی و یا قرارداشتن در هر اپلیکیشن و منو، هنگام دریافت یک پیام جدید آن را به کاربر نمایش داده و خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم را میسر می‌کند.

مشاهده پیام تلگرام بدون اطلاع طرف مقابل و تیک دوم

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم با وارد شدن به این بخش از تنظیمات تلگرام، چهار حالت به شما نمایش داده می‌شود:

 بدون پاپ آپ

✅ فقط در زمان باز بودن صفحه

✅ فقط زمان بسته بودن صفحه

✅ همیشه

 

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم تفاوتی ندارد از سه حالت آخر کدام یک را انتخاب کنید، چرا که بسته به شرایط انتخاب‌ شده پیام‌ها از این پس حین ارسال در یک صفحه پاپ آپ به نمایش درخواهند آمد.

مشاهده پیام تلگرام بدون اطلاع طرف مقابل و تیک دوم

در این حالت، با اینکه متن پیام را خواهید دید، اما تا زمان زدن دکمه مشاهده (view) و ورود به اپلیکیشن، تیک دوم برای شخص ارسال کننده نخواهد خورد!

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم به این روش برای تمامی پیام‌های ارسال‌ شده توسط یک کاربر ممکن است و با کشیدن صفحه به سمت چپ یا راست می‌توان بین تمامی پیام‌های فرد خاطی پیمایش کرد.

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم در نسخه ویندوز نیز به روشی مشابه ممکن است. در ابتدا به تنظیمات وارد شده و تیک سه گزینه اولی که مشاهده می‌کنید را بزنید.

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم در ادامه بر روی قسمت مشخص شده در عکس بالا، تحت عنوان تعداد و موقعیت اطلاع‌ رسانی کلیک کنید. در این صفحه چهار موقعیت به شما نمایش داده می‌شود و می‌ بایست یک مورد را از میان آن‌ها انتخاب کنید.

مشاهده پیام تلگرام بدون اطلاع طرف مقابل و تیک دوم

در حالت پیشفرض پیام‌ها در گوشه پایین، سمت راست به نمایش در می‌آیند. در این صفحه بعد از تعیین موقعیت، تعداد پیام‌هایی را که مایلید در آن واحد به این صورت به نمایش در بیایند مشخص کنید.

گفتنی است حداکثر تعداد ممکن، مشاهده پنج پیام به صورت همزمان است. برای خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم کافی است بعد از مشاهده متون، بر روی آن‌ها کلیک نکرده و به پیام رسان وارد نشوید.

امیدواریم این ترفند برای شما مفید باشه و بتوانید از آن استفاده کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “مشاهده پیام تلگرام بدون اطلاع طرف مقابل و تیک دوم

برای من این روش کار نمیکنه روش دیگری ندارید؟

روش ها مختلف هستند ولی خب یک راه هم استفاده از پیام رسان های مشابه مثل موبوگرام هست که میتونید از کافه بازار دانلود و استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *